Archive for January, 2009

25.01.2009

Failinimed_2_b

Jutluste failinimed korda! Jumal ei ole korratuse Jumal! 2.osa – Kuidas ja mismoodi salvetsada koguduse jutluseid aga eelkõige mida nende failidega pärast peale hakata. Millisel kandjal jutlusi levitada ja jagada? Kelle jaoks me neid teeme, mis on inimeste vajadused ja võimaluseid neid kuulata? Seekord tuleb siis juttu failiformaatidest, kellele need mõeldud on, failinimedest jms.

Loe tervet postitust »18.01.2009

Failinimed_1_b

Jutluste failinimed korda! Jumal ei ole korratuse Jumal! 1.osa – Kuidas ja mismoodi salvetsada koguduse jutluseid aga eelkõige mida nende failidega pärast peale hakata. Milliseid failinimesid panna ja mida peaks teadma enne kui paneme faile internetti või kui neid hakkame arhiveerima. Kas meie failinimed on on süstematiseeritud ja kas neid on lihtne koguda, hallata ning jagada teistele? Seekord tuleb siis juttu failinimedest ja arhiveerimise nippidest ning kui kasutajasõbralik on teie koguduse audiofaili arhiiv – kogu?

Loe tervet postitust »Võimalus lüüa kaasa heas töös!

Lisas: Kristlik Meedia
10.01.2009

Anna.oma.panus_

Võimalus lüüa kaasa heas töös – jumalariigitöös, abistada hea sõnumi levitamisel! Aita kristlikke tekste sisse toksida! Aastal 2001 sai alguse kristlik teenimistöö KristlikMeedia. Selle 7 aasta jooksul oleme palunud meeskonda abilisi ja seisnud usus. Ja Jumal on ka andnud abilisi, kes aitasid või aitavad praegugi. Jumal on andnud ja annab veel ka palvepartnereid (kanna seda teenimistöös palves – täname!). Jumal on andnud ja annab partnereid – toetajaid (finantsid).

Loe tervet postitust »10.01.2009

Stuudio.Impulss

Jaanuarist 2009 alustas Tallinnas tegevust Kaunite Kunstide Stuudio “Impulss”. Kutsume lapsi alates seitsmendast eluaastast tantsu, laulu ja maalimise tundidesse. Noortele ja täiskasvanutele pakume laulu, kitarri, maalimise, hip-hopi, breigi ja moderntantsu tunde. Head õpetajad ja soodne hind!

Loe tervet postitust »