ANONÜÜMSED NETIEVANGELISTID!

Lisas: Kristlik Meedia
05.10.2006

Anonuumne.netievangelistid_

Meeleparandusele kutsung – kõlla – kõlla söögikell kutsub meelt parandama ja Giideoni tünnist välja ronima ja olemaks JULGE! Kui paljud vennad ja õed on rikutud anonüümse interneti poolt. SLÕhtuleht või  Delfi kristlasi mõjutanud! Nii mõnigi peaks oma pastorile südame pealt ära rääkida ning vabaks saama.  Lihtsalt koputan anonüümsetele kommenteerijatele südamele, et nad tunnetaks piiri, kus jookseb piir. Armas vend või õde Kristuses –  ikka on küll asju, mis on pühad ja mida Jumal ei ole mõelnud kellegi tallata ja trampida!

Üks evangelist ütles selle peale: kulla mees, sul on maailmas sadu ja tuhandeid inimesi ja sa raiskad oma aega vaieldes ja väideldes nendega kes ei taha pöörduda – milline raiskamine ja mõttetus. Milline Püha Vaimu kurvastus seda saadab! Aamen selle peale.

Kallid teie naabrid, sugulased, inimesed kellega lävite upuvad pattu ja ilma Kristuseta lähevad põrgu – SEE ON FAKT! Külvake oma tõe seemet ja aega õigetes proportsioonides ja seda õigesse kohta.

Jah mulle isiklikult samuti ei paku pinget ja pean nö. ARAKS EVANGEELIUMIKS anonüümsena raskelt kõva evangelisti ja suurt tunnistajat mängida Delfis ja SLÕhtulehes jm. Mitmed evangelistid on viimase 2 aasta jooksul sellele maad külastades andnud vaimus esile ühe tunnetuse VÄETA EVANGEELIUM ja ARG EVANGEELIUM!

See on kahjuks kurb reaalsus. Pole peale 1-2 nime küll näinud ühtegi ees ja perenimega kommentaari (vend Taavi Usta ja veel mõni nimi meenub). Me oleme haavatavad – meie vastased kommenteerijad saavad 1-3 minutiga nuhkida mida iganes ja seda meile ninapeale jm. visata. Saavad meie nime kasutama hakata ja siis libapostitusi teha jms. Olen seda oma nahal tunda saanud! Tuleviku tööandja tsekkab kohe Googlest, kes sa oled jms. sellised salahirmud on mõnel kristlasel! Argus ruudus – häbeneda ja karta oma tõekspidamisi, milline väiklus ja madalus!

Kui me ei peaks kartma haavatavust, tallamist, mõnitamist  MIKS SA VEND SIIS EI ESINE PÄRISNIMEGA KOMMENTAARIUMITES! Siin ei olegi vastust ju – miks? Asi on selge, mingist turvalisusest ja privaatsusest jahuma hakata on jamps! Ja kui nad sind pärisnimega kohe urgitsema hakkavad, mõnitama jms. siis ÄRA KOMMENTEERIGI!

Võtan mütsi maha Harri Kingo ees, kes kunagi käis kristlikus foorumis  anonüümsuse mõttetusest ja varjupooltest rääkimas. Ei ole päri kõigi tema seisukohtade ja ideoloogiatega aga ometi on ta lipulaevaks ja eeskujuks arguse vaimus kütkes olevatest vaimselt kongus seljaga ja klaviatuuril klõbistavatele Jumala Kangelastele!

Tänu Jumalale mitteanonüümsete kuulutajate eest, kes on tõesti kuulutavad igas mõttes, neist jääb jälg ja järelhüüd pikaks ajaks netti maha! Nii nagu päriselus sust jääb jälg. Väikekohas kui pöördud inimesed näevad ja kuulevad ja kui usu hülgad jääb sellest sügav jälg neile kes seda näevad – kuulevad.

Anonuumne.evangelist_

Osad kristlased kardavad, oi mis siis saab kui ma lähen tööle ja nad teevad netis otsingu mu nimele. Tänu Jumalale ühe vennale, kes läks ühte kõrge nõudmistega riiklikku töökohta ja tehti monitooring kohe temast ja leiti tema kristlik koduleht, kus oma usust räägib jms. ja töövestlusel ka küsiti kas sa oled kristlane jm.

Mis siis saab kui mu äripartnerid panevad Googlesse mu nime jms. Ma olen rõõmuga läinud läbi tagakiusust ja mida iganes ei ole levitatud mu nime all. Olen leidnud omanimelisi postitusi netis, mida mina ei ole postitanud. Vot seda kardetakse! Naljakas lugu. Kontoris heliseb telefon ja võtan toru, tavaline müügikõne. Hääletoon tundus tuttav ja helistaja oli ühest väikelinnast ja ma rääkisin oma müügikõne ära ja pärast jutu lõpuks küsisin, ega te juhuslikult kristalne ei ole! Meeshääl ehmatusega ja jahmunult vastu: EI OLE, KAS SEE MUUDAB MIDAGI? Hääles toon, kas see muudab meie hinnakokkulepet jms. Ärme seda üldse ütle, et olen kogemata, Halloo asemel HALLELUUJA torusse ütelnud! Väga sarnased sõnad mis?

Sou what! Vat selles on asi vennad ja õed, et näen ja kuulen vahel kuskil kõvasid „veebijutlustajaid” aga kes on nii nõrgad ja selgrootud – seda EVANGELISTI ANNI MÕTTES et isegi oma pärisnimega ei suuda välja tulla – liiga haavatavad – kardavad haiget saada – pilget – nuuskimisi jms. Satanistid ja maausulised jt. vihausundite esindajad on kõvad surfajad ja vastutöötajad ja armutud ning väga julmad selles valdkonnas. Paned oma ees ja perenimega postituse ja siis 2 min. pärast loed juba ise mida sa väidetavalt veel räägid naistest, viinast jms. (lollid naljad). See hoiab tagasi Tema sangareid hoidmaks madalat ja veidi võltsi profiili – esinetakse varjunimega Delfis jm. ANONÜÜMNE EVANGELIST – no tere tali, mis asi see veel on. Kujuta ette evangeelset koosolekut ja lavale astub evangelist, kes ütleb tere aga tal on peas kortsus paberikott milles silmaaugud. Uskuge mind see e iole reaalne, see ei ole tõsiselt võetav jne.


KRISTUS suri meie eest avalikult. Meie võime Teda vastu võtta avalikult. Meeldib evangelist Guy Peh, kes Türil koosoleku lõpus ütles seda ikka ja jälle, siis käskis kõigil inimestel silmad lahti hoida, KEEGI EI HOIA SILMI KINNI, KEEGI EI VAHI MAHA – nüüd kes tahavad saada päästetud tulge ette! Kristus suri su eest VALAIKULT – KÕIK VAHTISID JA PARASTASID!


NÜÜD KÕVAD NETIEVANGELISTID! Olen 11 aastat avalikult pastor olnud ühes asulas ja mitte kordagi seda varjanud ja peitnud. Kui te olete netievangelistid olete kutsutud, siis ÄKKI HAKKAKISTE KA KRISTUST AVALIKULT TUNNISTAMA – OMA EES JA PERENIMEGA VEEBIS!


Soovitan kasutada Eesti Päevalehes ja Postimehes süsteemi, mis reserveerib sinu ees ja perenime ja keegi ei saa kasutada seda sinu eest! Samuti soovitan sul panna sinna mingi E-mail konto juurde – avalik nimi.perenimi@mail.ee mis veel lisab usaldusväärsust! Seda neile, kes kardavad et peale omanimelist kommenteerimist on 1-3 minutipärast sinu libanimedega x postutusi x teemadel!


Kuulen konnasilmade plärtsumist, kogen et tantsin steppi konnasilma alleel! Halleluuja! Vajadus muutumise järel toob esile õigusse vilja!


Aamen – mott! Paranda meelt või vaidle oma anonüümse südametunnistusega ja mõistuse targutusega edasi!


Antti Loodus


KristlikMeedia
kmeedia.usk.ee


P.S. Aga kuidas sinuga lood on. No eks sõna mõõk on alati 2 teraga, lõikab ja noomib nii rääkijat kui ka neid kes kuulevad. Aga n. oma blogilehel ma nii ehk naa ei ole anonüümne (kes veidi loeb see leiab ka nime). Alias ehk hüüdnimi sai võetud kord ühes kristlikus foorumis, ning selle nime all sai tehtud ka eraldi blogileht.  Ja see blogileht ei olegi mõeldud uskmatutele vaid kristlastele. Enamus sõnumeid on kirjutatud vaid vendadele ja õdedele Kristuses ja selle blogilehe suunitlus ei ole evangeelne vaid jagada vaimulikke mõtteid ja kinnitada mõne usku või kuuluitada ka meeleparandus sõnumit.


 
Lisa kommenaatr


Kirjuta kommentaar. Kommeteerimisel jäta meelde, et see on selle kodulehe külalisteraamat, kuhu on oodatud vaid väärikad sissekanded ja positiivne tagasiside. See koht ei ole tõesti negativismi aga ka kriitika jaoks. Kõik kommentaarid vaadatakse enne üle ja sobivusel lisatakse blogilehele. Lisatakse vaid Ees- ja Perenimega asjalikud kommentaarid, millel on sisu väärtust ja mis sobivad kodulehe suunitlusega. Anonüümseid kommentaare me ei lisa! Sinu E-maili lisamine on kohustuslik (spämmifilter) ning seda ei näidata teistele ega kasutata reklaamiks!