26.02.2010

Ristsonad

ÕNDSAM ON ANDA KUI SAADA! Armas kristlasest õde või vend Issandas, kes lahendad ristsõnu ja sulle meeldivad viktoriinid! Nüüd on aeg hakata oma anniga teisi teenima, mida sa muudkui tarbid!

Seoses mitme veebiprojektiga ja kristliku saidiga otsime vabatahtlikke vendi ja õdesid, kes oleks nõus koostama internetipõhiseid RISTSÕNASID ja viktoriine. Samas on ka üks arvestatav suund siia üles riputatavad ja välja prindiatavad ristsõnad.

Kuna meil on nii online ristsõna mootor + viktoriini mootor, siis mõlemaga saab kätt harjutada. See eeldab, et sa oled kursis ristsõnadega, oled neid ise lahendanud. Sul on arvuti ja interneti ühendus. Kui leiame vaabatahtlikud ja soovijad, teeme meie koolituspäeva.

NB! Juhul kui sa oled kuhugi teinud kristlikke viktoriine ja sul on need alles, siis võivad need olle veel kellegile õnnistuseks. Toksi need arvutisse ja saada meile!’

Parimad tegijad saavad osaluse kristlastes oma päris MILJONIMÄNGU mootori haldamisel (hetkel asi seisab tegijaid pole).

Otsime projektile eestvedajat ja juhti, kes võtaks selle südameasjaks. Meie poolt toestus – väljunid osa ning toetus.

Teretulemast meie meeskonda, teenimaks Kristuse Ihu oma oskuste ja andidega!

TASUTA RISTSÕNADE PROGRAMM:

Ristsõnade koostamise programm, EclipseCrossword  (download)

programmi eestikeelne juhend

Kui oled teinud mõningaid ristsõnu, siis saada meile üssteemifaile või valmistehtud ristsõnu, oleksime tänulikud abi eest!

Kontakt:

E-mail: kmeedia(ätt) usk.ee
Koduleht: http://kmeedia.usk.ee

NB! tead mõnda kristlasest ristsõna fänni ja viktoriinide koostajat, soovita meie seda teemat talle!

Antti Loodus

KristlikMeedia
foorum.usk.ee

 
Lisa kommenaatr


Kirjuta kommentaar. Kommeteerimisel jäta meelde, et see on selle kodulehe külalisteraamat, kuhu on oodatud vaid väärikad sissekanded ja positiivne tagasiside. See koht ei ole tõesti negativismi aga ka kriitika jaoks. Kõik kommentaarid vaadatakse enne üle ja sobivusel lisatakse blogilehele. Lisatakse vaid Ees- ja Perenimega asjalikud kommentaarid, millel on sisu väärtust ja mis sobivad kodulehe suunitlusega. Anonüümseid kommentaare me ei lisa! Sinu E-maili lisamine on kohustuslik (spämmifilter) ning seda ei näidata teistele ega kasutata reklaamiks!