Sinu arvamusel ja vastustel on üsna suur mõju, me arvestame sellega! Palun anna oma tagasiside ja kommenteeri oma hääle andmist! See on meile väga oluline! NB see küsimustik ei ole mõeldud VAID vallalistele, seda võivad täita ka teised kes tahavad kaasa rääkida – arvata – nõu anda jms. Kõigi vastanute vahel loosime välja sellise asja, mille saadame postiga võitjale koju!

Christian-singles-dating

 

Hääletus on lõppenud 01.04.2010

Kõigi hääletanute vahel loositakse välja CD plaat!

Plaadi võitis Jyri Koch -Tallinnast.

Mida me küsimsime võid vaadata siit.

Ootame aga siiski ka teiste huviliste tagasisidet ja arvamust! Nüüd hiljem tagasisidet andnud ei osale enam CD loosimises.

KristlikMeedia
kmeedia.usk.ee
Lisa kommenaatr


Kirjuta kommentaar. Kommeteerimisel jäta meelde, et see on selle kodulehe külalisteraamat, kuhu on oodatud vaid väärikad sissekanded ja positiivne tagasiside. See koht ei ole tõesti negativismi aga ka kriitika jaoks. Kõik kommentaarid vaadatakse enne üle ja sobivusel lisatakse blogilehele. Lisatakse vaid Ees- ja Perenimega asjalikud kommentaarid, millel on sisu väärtust ja mis sobivad kodulehe suunitlusega. Anonüümseid kommentaare me ei lisa! Sinu E-maili lisamine on kohustuslik (spämmifilter) ning seda ei näidata teistele ega kasutata reklaamiks!