08.02.2009

Palume.teenet_b

Paluksime sinult ühte teenet! Nimelt ootame sinult ühte või mõnda artiklit – kirjutist teemal: KristlikMeedia – praktilised nõuanded – õpetused – teemad, kogudustele, jumalariigi töötegijatele, kristlikele organisatsioonidele, kristlastele! KristlikMeedia on sõltumatu (ei ole seotud otseselt kindla konfessiooniga) teenimistöö, mis on suunatud Eesti kristlaskonnale ja erinevate koguduste töötegijatele ja juhtidele.

KristlikMeedia on avanud uue veebilehe, kuhu tahame koondada lisaks meie teenimistööd tutvustusele ka puht praktilisi ja vajaminevaid asju jumalariigi töö jms. suhtes. Artiklid – kirjutised võiks olla puht praktilist laadi ehk siis suunitlusega, et sellel on lihtne teadmiste rakendus (n. kuidas teha seda või toda asja). Samas võiks ja peaks olema need seotud otseselt vaimsete asjadega – kristliku sõnumiga – kogudustele – juhtidele – töötegijatele ja kristlastele suunatud.
 
Teemakategooriad on järgmised:

Abivahendid – (vaba teema mis ei mahu teiste alla, soovitused, nõuanded ja praktiline info).

Audio – mp3 – (kõik mis on setud audio temaatikaga, softid, standardid, nõuanded jms.)

E-tarktaadid – (kogumik eestikeelseid ONLINE traktaate)
Internet – (praktilisi nõuandeid online temaatikas ja kuidas asju teha)

Jumala kutse – (praktilisi nõuandeid kuidas alustada jumalariigi tööga ja mis on Jumala kutse jms.)

Kaunid kunstid – (kõik mis liigitub kaunite kunstide alla, on see siis maalimine, käsitöö vms. loovat, ka näitlemine jms.)

Kogudusetöö – (praktilisi nõuandeid kogudusetöös ja kuidas asju teha)

KristlikMeedia – (meie enda teemade rubriik – online projektide tutvustus jms.)

Lastetöö – (praktilisi nõuandeid koguduse lastetöös ja kuidas asju teha)

Misjonitöö – (praktilisi nõuandeid koguduse misjonitöös ja kuidas asju teha)

Muusika  – (praktilisi nõuandeid koguduse muusikatöös ja kuidas asju teha)

Noortetöö – (praktilisi nõuandeid koguduse noortetöös ja kuidas asju teha)

Programmid – (programme mis võib vaja minna teha kristlikku tööd koguduses või misjonipõllul, mis abiks ja mida vaja)

Raadio FM – online – (kõik mis on seotud raadiotööga, online raadioid kõikjalt maailmast jms.)

Trükisõna – (mida võiks ja peaks teada tehes traktaate, flaiereid, on sul mõned disainpõhjad – näidised jms.)

Veebi viited – (Keegi on leidnud mõne vajaliku saidi, kus on selle ja tolle asja põhjalik õpetus ja ülevaade, jaga neid viiteid)

Video – film – (kõik mis on setud video ja filmindusega, softid, nõuanded jms. kristlike filmide linke jms.)

Kutsun sind üles kirjutamaks olemasolevatesse teemadesse praktilisi, meediaalaseid, muusika või graafika vms. kategooriasse praktilisi nõuandeid ja asju. On see siis märkused (mida mitte teha) või nõuanded (seda võiks teha). Eriti oodatud on igasugused graafika, audio, video jms. alased programmide soovitused, nõuanded jms. Mis iganes on sinu kutsumise suunitlus (n. muusikatöö, kristlik draama, meestetöö jms.) siis vat saadki kirjutada teemal, miks on vaja seda tööd koguduses ja mõned praktilised nõuanded vms.
 
Artiklid ei pea andma välja nö. vaid spetsialistilt spetsialistile mõõtu, vaid pigem lihtsad ja igale inimesele arusaadavas keelses ja veelkord väga lihtsad ja praktilised. Seega mingit võltshäbi vms. tundma ei pea. Artiklid vaadatakse enne üle ja sobivuse korral lisatakse lehele. Saada artiklid meie E-mailile, lisaks kirjuta veidi endast ja oma tööst. Artiklite kirjutajad saavad oma artikli alla lisada oma kodulehe aadressi (viite ja nime kujul).
 
Meie koduleht on siin: http://kmeedia.usk.ee
 
NB! Külasta millalgi jälle seal seda lehte, kuna tulemas on taolisi asju: – artikleid ja nõuandeid – kuidas seda teha, Powerpoint tasuta graafika, Powerpoint slaidiesitlused sadu kogumikke,  kokku 5-6 PC Piiblit, palju ekraanipilte, muusikaasju, jms. Osad asjad tulevad üles salasõnaga kaitsuna, kui küsid saad selle ja saad asju alla laadida.
 
NB! Vennad ja õed ärge unustage Jumala printsiipi – MA ÕNNISTAN SIND JA TEEN SIND ÕNNISTUSEKS! See on üksargumentidest a põhjustest, miks sündis teenimistöö KristlikMeedia. Meid on kutsutud ka üksteise koormat kandma ja üksteist aitama ja seda NÕU ANDES sellel alal – asjas, milles sa “kodus” oled! Loodan et saate aru, tegemist on 100% heategevusliku ettevõtmisega ja me kahjuks honorari vms. artiklite eest maksta ei saa.
 
P.S. Jumalariigi töötegijatele ja teenistuse sõnumid ja teemad jms. saate tulevikus Viinamägi teenimistöö kodulehele (endise nimega Vendlus ja Partnerlus). Sinna kogume eelkõige teenimistöö tarbeks ja jaoks vaimulikke tekste ja materjale ning audiomaterjale.
 
 
Õnnistusi soovides ja tagasisidet teilt oodates …
 
Antti Loodus
 
Kristlik Meedia
kristlik teenimistöö
 
http://kmeedia.usk.ee 
 
Lisa kommenaatr


Kirjuta kommentaar. Kommeteerimisel jäta meelde, et see on selle kodulehe külalisteraamat, kuhu on oodatud vaid väärikad sissekanded ja positiivne tagasiside. See koht ei ole tõesti negativismi aga ka kriitika jaoks. Kõik kommentaarid vaadatakse enne üle ja sobivusel lisatakse blogilehele. Lisatakse vaid Ees- ja Perenimega asjalikud kommentaarid, millel on sisu väärtust ja mis sobivad kodulehe suunitlusega. Anonüümseid kommentaare me ei lisa! Sinu E-maili lisamine on kohustuslik (spämmifilter) ning seda ei näidata teistele ega kasutata reklaamiks!