Partnerid

Author: Kristlik Meedia
10.01.2004

Jumal on aastatega andnud meile mitmeid partnereid, kes on aidanud meid selles visioonis. See on ilmselge, et mitte keegi ei suuda pksi ja vähese võimaluste, vahendite, ressurssidega ning inimestega jõuda massideni. Pole paha nokitseda väikselt ja jõuda just oma eluajal Peetri või Malleni kuid osadele on antud kutsumine jõuda ka massideni. Seda on võimalik teha läbi SAT TV, televisiooni, raado, video, trükimeedia jms. Aga üheks väelisemaks ja enim arenevaks võimaluseks on tekkinud just INTERNET! Paisata Jumala Sõna ja häid asju internetti. Teenida kaaskristalsi internetis ja kristlastele mõeldud netikeskkondade läbi.

Meie suurtoetaja ja partner on:

kogudus_logo_240

Elava Jumala Kogudus Kuimetsas
www.kogudus.ee

…………………………………………………………….

Samuti on püsipartner ja toetaja:

gif_logo-valgetaust

GifStudio Webdisain
www.gifstudio.ee

…………………………………………………………….

Lisaks neile on meil aastatega olnud nii ühekordseid kui ka regulaarseid partnereid, kes on andnud oma panuse kas abiga või finantsidega. Tahame tänada kõiki usuvendi ja usuõdesid, kes on meid aidanud joosta meie võidujooksu! Me palume Jumalalt just regulaarsete ja stabiilsete partnerite, toetajate ja annetajate pärast, kes kas piskus või suures saavad külvata head seemet sellesse teenimistöösse!

Võibolla on Jumal sulle pannud südamesse meid aidata või toetada. Loe lisa, kuidas meid võimalik abistada: Toeta meie tööd

Samuti on meie noor ja arenev meeskond kasvamas ja meie usk ning palve Isanda poole on, et Jumal liidaks meie meeskonda juurde, neid kes tahavad oma andi rakendada Jumalariigi töös, meediavaldkonnas ja meiega koos. Ära istu niisama, ära ela oma elu niisama, ära kasuta ja vaid tarbi – loo võimalusi teenid kaaskristlasi. Kui tunned õhutust ja kutset aidata meid ja panustada oma osaga – maksta see hind – aeg ja pühendumus, siis meie meeskond ootab uuestisündinud kristlasi, kes põlevad Issandale ja on valmis Teda teenima oma andidega. Loe lisa: Löö kaasa

Meie koostööpartnerid ja sõbrad:

  • Logolife.com on meie partner. Logolife aitab meid logo- ja disainlahenduste väljatöötamisel. Logolife teostab ka teenuseid kogudustele ja kristlikele organisatsioonidele.
  • Kuressaare pereraadio – Kristlik Meedia on välja töötamase erinevaid kristlikke audioprojekte aga ka raadioprogrammi
  • Eesti Kristlik Nädalaleht – Kristlik Meedial on nende tekstimaterjalide kasutamisõigus.
  • EEKBL Rakvere koguduse ajaleht KARMEL – Kristlik Meedial on nende osa nende ajalehe arhiivi tekstimaterjalide kasutamisõigus.
  • Pastorid ja jutlustajad. Ja palju pastoreid ja jutlustajad, Kristlik Meedial on nende jutluste (tekst + audio) kasutamisõigus.