Kategooria 'Internet' sisu:

Pildiraadio

Lisas: Kristlik Meedia
15.05.2010

Pildiraadio

Nagu mitmed kristlased teavad on veebiaadressil www.pereraadio.com juba mõnda aega tegutsenud pildiraadio ehk siis raadio koos pildiga. Antud töö on väärt seda, et seda tutvustada ja reklaamida.

Loe tervet postitust »05.03.2010

Tasuta.koduleht.kodulehed.veebileht.veebilehed_b

Paljudel kogudustel ja kirikutel ja kristlikel organisatsioonidel ei ole veel oma kodulehte. Mingis mõttes, mis puudutab infoühiskonda, siis “ei ole sind olemas”, see on pool naljaga öeldud aga selles on terake tõtt. Koduleht ei ole vaid visiitkaart vaid see on muutunud puht praktiliseks info jagamise kohaks. Kodulehed on muutunud igapäevase töö, info, materjalide, teadete, uudiste jms. levitamise kohaks. Kuna internetis on võimalik 24 h ja kõikjalt maailmas kodulehele pääseda teeb see sellise meediakandja . kanali äärmiselt praktiliseks. Aga kuidas siis teha enda kogudusele kodulehte, kas peab kohe välja panema 3000, 6000 või vaata 9000 EEK? Kas saaks ka alguses TASUTA?

Loe tervet postitust »26.02.2010

Ristsonad

ÕNDSAM ON ANDA KUI SAADA! Armas kristlasest õde või vend Issandas, kes lahendad ristsõnu ja sulle meeldivad viktoriinid! Nüüd on aeg hakata oma anniga teisi teenima, mida sa muudkui tarbid!

Loe tervet postitust »Sinu arvamusel ja vastustel on üsna suur mõju, me arvestame sellega! Palun anna oma tagasiside ja kommenteeri oma hääle andmist! See on meile väga oluline! NB see küsimustik ei ole mõeldud VAID vallalistele, seda võivad täita ka teised kes tahavad kaasa rääkida – arvata – nõu anda jms. Kõigi vastanute vahel loosime välja sellise asja, mille saadame postiga võitjale koju!

Loe tervet postitust »01.02.2009

Spamm.labumail.jama

Kristlane, kus on sinu viisakus ja netietikett! Usklike läbumeilid! Praktilisi soovitus E-mailide kasutamisel. Mõtlesin, et äkki tuleb kasuks ja veidi valgustab E-maili majandust ja toimetamisi. Lisan, et need on soovituslikud argumendid, mida oleks hea kasutada ehk siis ideaalis! Ärge pahandage, teie kes te nende peale vilistate. See on vaid maine asjandus ja asjaajamine, sellel ei ole midagi pistmist kristlaseks olemisega vms. Aga hea on teada mõningaid üksikasju seoses emailindusega.

Loe tervet postitust »Võimalus lüüa kaasa heas töös!

Lisas: Kristlik Meedia
10.01.2009

Anna.oma.panus_

Võimalus lüüa kaasa heas töös – jumalariigitöös, abistada hea sõnumi levitamisel! Aita kristlikke tekste sisse toksida! Aastal 2001 sai alguse kristlik teenimistöö KristlikMeedia. Selle 7 aasta jooksul oleme palunud meeskonda abilisi ja seisnud usus. Ja Jumal on ka andnud abilisi, kes aitasid või aitavad praegugi. Jumal on andnud ja annab veel ka palvepartnereid (kanna seda teenimistöös palves – täname!). Jumal on andnud ja annab partnereid – toetajaid (finantsid).

Loe tervet postitust »Ära loobi pärleid sigadele!

Lisas: Kristlik Meedia
26.06.2008

Ara.loobi.parleid.sigadele_

Ära loobi pärleid sigadele! Anonüüme veebievangelism alpidele! Ära loobi seda mis on püha – Jumala tõdesid kommentaariumide mutta ja veebiporri! Ära loobi Jumala saladusi ja kalleid ilmutusi sinna kuhu need ei kuulu!

Loe tervet postitust »Ga.6,6 Aga keda õpetatakse sõnaga, see jagagu kõike head sellele, kes teda õpetab. Tegelikult on isegi asi nii, et kui sind on näiteks aidanud ja õnnistanud mõni rändjutlustaja, piibliõpetaja, teenistus, raadiojutlustaja vms. sa võiks tema teenistust õnnistada rahaga vms. Kui sa oled saanud mõne veebilehe poolt – kaudu või isegi näiteks kristlikust foorumist mõne jutluse, artikli vms. kaudu õnnistatud siis Sõna ju räägib mida tuleb teha (ka meil on kulud selle asja ülevalpidamisega, ma olen aus ja siiras). Häbiks selle maa Kristuse ihule pean tõdema, et sellest ei räägita ausalt – siiralt ja tões nagu Piibel ütleb, kurb!

Loe tervet postitust »23.10.2007

Solgi.internet

Eesti internetimaastik üks suur solgiämber! Inimeste sees tühjus ja negativism. Kuna osad on saatnud tagasisidet, et millal ma jälle midagi uut postitan, siis üks asi kasvas küll mõtteis esile. Jeesus rääkis prohvetlikult ka Eestimaa inimeste kohta:

Loe tervet postitust »Tyri.veskisilla.konverents

Pildikesed misjonipõllult ja jumalateenistustelt. Pean siin seoses Kristliku Fotosõprade jaoks maha märkima reegleid ja kodukorda. Meil tuleb üles seal galerii jms. ja piltide lisamise kord, mis on fotograafia valdkonda kuuluv asi ehk siis reeglid mida silmas pidada. Nimelt, me teeme seal siis kristliku fotograafide ja fotosõprade pildigaleriid. Seal on erinevaid kategooriaid nagu ikka fotogaleriides aga. Seal on ka usuelu ja kristlikke kategooriaid. Ja sellest ongi esile kerkinud teema: inimeste pildistamine koguduses ja koosolekutel! Ja kus ja mida sa nende piltidega teed?

Loe tervet postitust »Internet.onnistus.needus_

MÕMMI AABITS – õppetund: Arvuti ja internet, foorum? Kas nuhtlus või õnnistus? Kas arvuti, internet jms. on halb. kurjast või koguni saatanast? See on teema mis on aastate jooksul läbi käinud aga kordan veidi üle. Veebikeskkonda võime ka võrrelda tavaelus nagu üks kuulutuste tahvel mõne külapoe kõrval või suurmarketi ukse juures. Me võime tehnoloogia arengut enda jaoks tööle panna ja seda ära kasutada õigel mõõdul ja kujul! Mis on üleüldse interneti suhtlus?

Loe tervet postitust »ANONÜÜMSED NETIEVANGELISTID!

Lisas: Kristlik Meedia
05.10.2006

Anonuumne.netievangelistid_

Meeleparandusele kutsung – kõlla – kõlla söögikell kutsub meelt parandama ja Giideoni tünnist välja ronima ja olemaks JULGE! Kui paljud vennad ja õed on rikutud anonüümse interneti poolt. SLÕhtuleht või  Delfi kristlasi mõjutanud! Nii mõnigi peaks oma pastorile südame pealt ära rääkida ning vabaks saama.  Lihtsalt koputan anonüümsetele kommenteerijatele südamele, et nad tunnetaks piiri, kus jookseb piir. Armas vend või õde Kristuses –  ikka on küll asju, mis on pühad ja mida Jumal ei ole mõelnud kellegi tallata ja trampida!

Loe tervet postitust »12.01.2004

Internet.abiline

Interneti populaarsus kasvab joudsasti. Internet on hea voimalus, kus reklaamida ja tutvustada oma kogudust voi organisatsiooni. Uuringud näitavad, et suur protsent inimesi hoidis just teadmatus voi valeinformatsioon eemal kogudusest ja kristlikust maailmast. Soovime näha muutust oma maal siis peame midagi ette votma inimeste teadmatuse ja väärate ettekujutustega.

Loe tervet postitust »Lõikamata lõikus – internetis

Lisas: Kristlik Meedia
11.01.2004

Avasta.internet

Oleme 20. ja 21. sajandil tunnistajateks suurte tehnoloogiliste lahenduste arengul.
Meile on avanenud uus uks, mille läbi võime paisata Jumala Sõna oma maailma. Me ei tohi maha magada seda suurepärast voimalust. Vajame teadmisi ja oskuseid, et vallutada ja “alistada” – INTERNET. Me ei tohi pealt vaadata, kuidas vaid patused, rüveduse levitajad (porno), jehovistid voi B.Laddeni sugused seda oma eesmärkide saavutamiseks kasutavad.

Loe tervet postitust »