Kategooria 'Raadio FM – online' sisu:

Pildiraadio

Lisas: Kristlik Meedia
15.05.2010

Pildiraadio

Nagu mitmed kristlased teavad on veebiaadressil www.pereraadio.com juba mõnda aega tegutsenud pildiraadio ehk siis raadio koos pildiga. Antud töö on väärt seda, et seda tutvustada ja reklaamida.

Loe tervet postitust »18.01.2009

Failinimed_1_b

Jutluste failinimed korda! Jumal ei ole korratuse Jumal! 1.osa – Kuidas ja mismoodi salvetsada koguduse jutluseid aga eelkõige mida nende failidega pärast peale hakata. Milliseid failinimesid panna ja mida peaks teadma enne kui paneme faile internetti või kui neid hakkame arhiveerima. Kas meie failinimed on on süstematiseeritud ja kas neid on lihtne koguda, hallata ning jagada teistele? Seekord tuleb siis juttu failinimedest ja arhiveerimise nippidest ning kui kasutajasõbralik on teie koguduse audiofaili arhiiv – kogu?

Loe tervet postitust »23.07.2008

Jumala.sona.audios

Eestis on tänaseks KARJUV vajadus järgmisele asjale: NIMELT JUMALA SÕNA AUDIOS!  Mujal maailmas ja eelkõige ingliskeelseid sarnaseid asju on sadu ja sadu plaate. Üle ookeani müüakse lausa I-POD jms. MP3 mängijaid kuhu on ka eelsalvestatud selliseid asju! Me oleme väike maa ja kõik on piiratud aga siiski teeme selle asja ära!

Loe tervet postitust »