Reklaam

Author: Kristlik Meedia
10.01.2004

REKLAAMI ERI !!!

Paljud kristlastest meediaala inimesed ja pastorid on aastate jooksul öelnud ühte ja sama. See tõdemus on see, et kogudused, kristlikud teenistused ja organisatsioonid teevad vahel väga häid üritusi aga reklaam on olematu. Infovaakum on olukord, kus on kellegil hea tahe teha midagi ning korraldada, luua ja tuua, toota ja müüa aga sellest heast kraamist ei kuule paljud, nad ei tea selle olemasolust midagi.

Ikka ja jälle kuulen siit ja sealt inimesi ütlemas: aga ma ei teadnudki et see üritus toimus, ma ei ole sellest raamatust midagi kuulnud, ma ei tea midagi. Inimesed käivad töö, kodu ja koguduse vahet ning mõned naudivad seda rutiini ning ei ole ka kõik kristlased mitte raadiokuulaja tüüpi inimesed.

Tegemist on vahel kohe erilise infovaakumiga, kus ürituse korraldajad oletavad ja eeldavad, et kõik ju meie kodulehte külastavad ja loevad sellest põnevast üritusest – aga kas ikka külastavad? Kuidas nad sinna huvitav saavad – leiavad selle?

Või siis, et meie üritus on nii kõva sõna, et see ei vajagi reklaami või näed kristlikus raadios on reklaam ja seda kuulevad küll kõik kristlased? Kas ikka kuulevad? Mingi küsitlus kord internetis näitas, et kristlik raadiojaama kuulatakse üsna kaootiliselt ja pidevad kuulajad on vaid kindel sihtgrupp ja osa kristlastest.

INTERNET on levimas kõikjal, ka sinna kuhu raadiolained ei jõua. On see Kükametsa raamatukogu või Käruvere kooli arvutiklass jne. INTERNET on 24 h ööpäevas ja 7 päeva nädalas kättesaadav tuhandetele inimestele ka üle meie maa.

Reklaami oma üritust meie kodulehtedel.

Korraldad kontserti, konverentsi, suurkoosolekuid, seminare, laagreid jms. ja soovid infot viia võimalikult paljudeni.

Meie internetilehekülgede bannersüsteem ja uudisteblokid on parim viis oma üritust reklaamida! Võimalikud väljundid: kristliku portaali bännersüsteem, bännerivahetuse keskkond, uudisrubriigid ja kastid, temaatilised kodulehtedel.

Sinu teadet – reklaami näevad sajad või tuhanded kristlased. Enne reklaami tellimist selgitame meie keskkondade populaarsust, võimalikku sihtgruppi, külastatavust (serveripoolne statistika – counterid ei pädevad seda infot andma ja eristama).

Haldame ka paari üle-Eestilist kristlikku E-mail listi, kuhu on võimalik saata ka ürituste reklaami.

Võta meiega ühendust ja küsi lisa.

Mõne ürituse, ettevõtmise, toote või raamatu puhul meiepoolne sponsorlus (st. kas bänner või reklaam ise tasuta).

Pakume ka graafilise disaini ja kujundusteenust: erinevad bännerid (GIF ja Flash), atraktiivsed multimeedia bännerid (video, muusika, pildigalerii jms.) Vaata lisa ka meie tehtud erinevaid veebi flaierid, bännerid, kuulutuste kastid jms. graafilised lahendused. Vaata lisa