Archive for March, 2010

20.03.2010

Inspiks_kristlik_disain1

Toome teieni valik kristliku disaini ja arvutigraafika saite. Neid on üsna palju aga me toome vaid mõned, mis silma jäänud. Tegemist on siis saitidega nö. “uue meedia” lähenemisega, mis puudutab siis arvutigraafikat aga ka üleüldse meedialahendusi (PowerPoint põhjad jms.).

Loe tervet postitust »05.03.2010

Tasuta.koduleht.kodulehed.veebileht.veebilehed_b

Paljudel kogudustel ja kirikutel ja kristlikel organisatsioonidel ei ole veel oma kodulehte. Mingis mõttes, mis puudutab infoühiskonda, siis “ei ole sind olemas”, see on pool naljaga öeldud aga selles on terake tõtt. Koduleht ei ole vaid visiitkaart vaid see on muutunud puht praktiliseks info jagamise kohaks. Kodulehed on muutunud igapäevase töö, info, materjalide, teadete, uudiste jms. levitamise kohaks. Kuna internetis on võimalik 24 h ja kõikjalt maailmas kodulehele pääseda teeb see sellise meediakandja . kanali äärmiselt praktiliseks. Aga kuidas siis teha enda kogudusele kodulehte, kas peab kohe välja panema 3000, 6000 või vaata 9000 EEK? Kas saaks ka alguses TASUTA?

Loe tervet postitust »Lülita mobiiltelefon välja!

Lisas: Kristlik Meedia
02.03.2010

Mobiil.valja_v

Enamus kogudustes, kus kasutatakse koosolekute salvestamist on pidevaks probleemiks mobiiltelefonid ja nende mitte väljalülitamine koosolekute ajaks. Pakume paari väljaprinditavat plakatit mille võib meeldetuletuseks riputada koguduse väljapääsu või ukse kõrvale.

Loe tervet postitust »