Kategooria 'KristlikMeedia' sisu:

08.02.2009

Palume.teenet_b

Paluksime sinult ühte teenet! Nimelt ootame sinult ühte või mõnda artiklit – kirjutist teemal: KristlikMeedia – praktilised nõuanded – õpetused – teemad, kogudustele, jumalariigi töötegijatele, kristlikele organisatsioonidele, kristlastele! KristlikMeedia on sõltumatu (ei ole seotud otseselt kindla konfessiooniga) teenimistöö, mis on suunatud Eesti kristlaskonnale ja erinevate koguduste töötegijatele ja juhtidele.

Loe tervet postitust »Võimalus lüüa kaasa heas töös!

Lisas: Kristlik Meedia
10.01.2009

Anna.oma.panus_

Võimalus lüüa kaasa heas töös – jumalariigitöös, abistada hea sõnumi levitamisel! Aita kristlikke tekste sisse toksida! Aastal 2001 sai alguse kristlik teenimistöö KristlikMeedia. Selle 7 aasta jooksul oleme palunud meeskonda abilisi ja seisnud usus. Ja Jumal on ka andnud abilisi, kes aitasid või aitavad praegugi. Jumal on andnud ja annab veel ka palvepartnereid (kanna seda teenimistöös palves – täname!). Jumal on andnud ja annab partnereid – toetajaid (finantsid).

Loe tervet postitust »23.07.2008

Jumala.sona.audios

Eestis on tänaseks KARJUV vajadus järgmisele asjale: NIMELT JUMALA SÕNA AUDIOS!  Mujal maailmas ja eelkõige ingliskeelseid sarnaseid asju on sadu ja sadu plaate. Üle ookeani müüakse lausa I-POD jms. MP3 mängijaid kuhu on ka eelsalvestatud selliseid asju! Me oleme väike maa ja kõik on piiratud aga siiski teeme selle asja ära!

Loe tervet postitust »Ga.6,6 Aga keda õpetatakse sõnaga, see jagagu kõike head sellele, kes teda õpetab. Tegelikult on isegi asi nii, et kui sind on näiteks aidanud ja õnnistanud mõni rändjutlustaja, piibliõpetaja, teenistus, raadiojutlustaja vms. sa võiks tema teenistust õnnistada rahaga vms. Kui sa oled saanud mõne veebilehe poolt – kaudu või isegi näiteks kristlikust foorumist mõne jutluse, artikli vms. kaudu õnnistatud siis Sõna ju räägib mida tuleb teha (ka meil on kulud selle asja ülevalpidamisega, ma olen aus ja siiras). Häbiks selle maa Kristuse ihule pean tõdema, et sellest ei räägita ausalt – siiralt ja tões nagu Piibel ütleb, kurb!

Loe tervet postitust »KRISTLASTEST KUNSTISÕBRAD!

Lisas: Kristlik Meedia
07.11.2007

Kunst_reklaam_kast_

Eestimaal on palju kristlastest kunstnikke, kelle tööd kaunistavad nii paljude kodusid ja vahel ka pühakodasid. Kas aga ka teised teavad sinu annist ja töödest! TEMA andis annid teiste kasuks, mitte et need vaka alla peita ja vaid omale hoida.

Loe tervet postitust »E-kohvik

Seoses hetkel töös oleva ja arendatava  kristlastest vallaliste keskkonnaga – soovisime siia aja kokkuhoiu mõttes lisada MEELESPEA või KASULIK TEADA lugemismaterjali. Mis on Kristlik E-kohvik, kaugel on arendustööd jms. Oleme ka ise mõned kirjutanud aga milleks leiutada veel jalgrattaid, kui need juba olemas on. Palume abi kristlastest aidata meid meie töös.  Tõlkimist vajavad ENG > EST suunal sellel lehel artiklid, vaata 

Loe tervet postitust »12.01.2004

Internet.abiline

Interneti populaarsus kasvab joudsasti. Internet on hea voimalus, kus reklaamida ja tutvustada oma kogudust voi organisatsiooni. Uuringud näitavad, et suur protsent inimesi hoidis just teadmatus voi valeinformatsioon eemal kogudusest ja kristlikust maailmast. Soovime näha muutust oma maal siis peame midagi ette votma inimeste teadmatuse ja väärate ettekujutustega.

Loe tervet postitust »Lõikamata lõikus – internetis

Lisas: Kristlik Meedia
11.01.2004

Avasta.internet

Oleme 20. ja 21. sajandil tunnistajateks suurte tehnoloogiliste lahenduste arengul.
Meile on avanenud uus uks, mille läbi võime paisata Jumala Sõna oma maailma. Me ei tohi maha magada seda suurepärast voimalust. Vajame teadmisi ja oskuseid, et vallutada ja “alistada” – INTERNET. Me ei tohi pealt vaadata, kuidas vaid patused, rüveduse levitajad (porno), jehovistid voi B.Laddeni sugused seda oma eesmärkide saavutamiseks kasutavad.

Loe tervet postitust »Hello world!

Lisas: Kristlik Meedia
10.01.2004

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start blogging!