23.07.2008

Jumala.sona.audios

Eestis on tänaseks KARJUV vajadus järgmisele asjale: NIMELT JUMALA SÕNA AUDIOS!  Mujal maailmas ja eelkõige ingliskeelseid sarnaseid asju on sadu ja sadu plaate. Üle ookeani müüakse lausa I-POD jms. MP3 mängijaid kuhu on ka eelsalvestatud selliseid asju! Me oleme väike maa ja kõik on piiratud aga siiski teeme selle asja ära!

Mõni ütleb aga seda on ju tehtud, Tartu Pereraadio andis välja. Nojah aga ma ei ole esimene ja ainus kellele ei meeldi see. Ei meeldi lugeja ja tema kallutatud rõhutamine teatud kohtades. Peab olema üsna hea RAADIOHÄÄL, lisaks jääma neutraalseks, samas lugema õhina ja innuga ja usuga, kuna see kandub edasi.

Pean silmas samas ka eelkõige SÕNA MUUSIKAS!

Aastaid tagasi andis Andrus Lukas välja taolise asja. Pean seda hetkel Eestis õnnestumaks JUMALA SÕNA audios projektis. Kuulan seda väga tihti. Kui haiguse rünnak, endal või lastel või perel, siis olen lasknud seda pidevalt kodus taustaks.

Siin ka tunnistus. Jumala Sõna on ravimiks ihule. Kuuldes jälle ja jälle Sõna see on Sõna üle mõtisklemine ja see imbub lõpuks su mõistusest su südamesse! Seal aga Sõna muutus USU VÄEKS. Kord olin üsna raske haiguse rünnaku all (mingi gripiviirus). 2 ööd mängis voodi jalutsis see Sõna, unesegasena olin ärkvel ja maadlesin palavikuga. JA 2 päeva hommikul tõusin üleloomulikult tervelt püsti – kõik oli minema pühitud. Ma olen väga erinevatel viisidel terveks saanud, Jumal liigub väga erinevatel viisidel!

Me vajame PUHAST JUMALA SÕNA! Ma vahel ekstra autos sõites ei kuula kristlikke raadioid vaid panen MP3 mängijalt vaid enda valitud võitud muusikat! Ei taha vahel kuulda leinamuusikat või kuulata inimlikku targutamisi jms.

KEL ON HEA RAADIOHÄÄL, see võiks võtta ühendust. Kel on aega ja tahet võtku ühendust! Plaan see projekt teostada.

Esimene samm oleks teha CD plaat (MP3 vabalt levitatav) kus oleks JUMALA TÕOTUSED muusika taustaga!

Ehk õnnestub mõnes kristlikus raadios salvestamas käija. Samas otsime annetajaid ja sponsoreid et osta projekti raames:

 • Stuudiomikrofon. Eelarve 5000 EEK
 • Mikserpult. Eelarve 4000 EEK

Lähiajal sellest ka info üleval KristlikMeedia kodulehel (uuneb lähiajal)

 Samuti on südames veel mitmed erinevad AUDIO CD:

 • Jumala Sõna tõotused haigetele
 • Jumala Sõna tõotused emadele, rasedatele ja väikelapsi kasvatavatele vanematele
 • Jumala Sõna tõotused juhtimiseks ja tarkuseks
 • Jumala Sõna tõotused võiduks ja läbimurdeks
 • Jumala Sõna tõotused – SA SAAD SELLEST ÜLE

jms …

Ära passi niisama –(juhul kui sa seda teed ja kel on selles laadis ande ja ei kasuta neid!), aita meil tuua muutusi õdede-vendade eludesse! Jumala Sõna toob muutuse, kui see panne ESIKOHALE oma elus:

Õp.4,20-23 Mu poeg, pane tähele mu sõnu, pööra oma kõrv mu kõnede poole! Ära kaota neid enesel silmist, hoia need oma südames; sest need on eluks sellele, kes need leiab, ja terviseks kogu ta ihule! Hoia oma südant enam kui kõike muud, mida tuleb hoida, sest sellest lähtub elu!

Jo.1,8 Ärgu lahkugu see käsuõpetuse raamat sinu suust, vaid mõtle sellele päeval ja öösel, et sa peaksid hoolsasti kõike, mis sinna on kirjutatud, sest siis õnnestub su teekond ja siis on sul kordaminek!

L.1,1-3 Õnnis on inimene, kes ei käi õelate nõu järgi ega seisa patuste tee peal ega istu pilkajate killas, vaid kel on hea meel Jehoova käsuõpetusest ja kes uurib ta käsuõpetust ööd ja päevad! Siis ta on otsekui puu, mis on istutatud veeojade äärde, mis oma vilja annab omal ajal ja mille lehed ei närtsi; ja kõik, mis ta teeb, läheb korda!

Õp.4,5-9 Taotle tarkust, taotle mõistust — ära seda unusta — ära kaldu kõrvale mu suu sõnadest! Ära seda hülga, siis see hoiab sind; armasta seda, siis see kaitseb sind! Tarkuse algus on see: taotle tarkust ja taotle mõistust kogu oma varanduse hinnaga! Pea seda kõrgeks, siis see ülendab sind, kui sa seda süleled, siis see austab sind! See paneb sulle pähe ilupärja, kingib sulle kauni krooni!

 Mis juhtub inimesega kes saab kätte Jumala Sõna tarkusest ja elab selles: Õpetussõnad 3 peatükk

Ma tean usu läbi et need asjad saab tehtud. Mind ei ole kutsutud lugema, ei ole nö. raadiohääl. Aga mul on südames see asi kokku panna (audio edit – mixing) ja panna see mitmele kristlikule lehele kuulamiseks ja alla laadimiseks! Et Sõna võiks levida, et kristlased saaks seda kuulata autoroolis, mp3 mängijates bussiga sõites jms.

Paljud veel ei ole aru saanud mis väge see omab – ilmutused ja mis juhtub kui Sõna vajub – imbub meie vaimu – südamesse! See muudab terve su elu ja su ümber palju asju!

Kindlasti on mõnel südames ka analoogset asja teha ja mõne ka TASULIST asja. Ma pean silmas eelkõige kümnetele ja kümnetele veebilehtedele on vaja tasuta materjale, te inimesed saaks kuulata Jumala Sõna. Kui sul südames et sellised asjad võiks teoks saada toeta meid palves aga ka rahaliselt, kuna see projekt nõuab ka rahalist osa!

Projekti raames valmib ka Sõna + MUUSIKA + PILDID Fläsh presentatsioonid ja VIDEOFILMID mida saab näidata telekast! Samuti on plaan teha ekraanisäästjaid, mida me juba teinud oleme, hetkel veel ei levita vabalt.

Olge õnnistatud, palvetage selle visiooni ja projekti eest …

Parimat soovides

Antti Loodus

Kristlik Meedia
kmeedia.usk.ee
One Response to “Jumala Sõna audios! Löö kaasa ja toeta projekti!”

 1. Tõnu Laikre Says:

  Tere Antti,

  Oleks hea, kui need tehtavad või juba tehtud audiopiibli osad oleks kättesaadavad kahes variandis – nii taustmuusikaga kui ka ilma.
  Ise eelistaksin kindlasti teist varianti.

  Tõnu

Lisa kommenaatr


Kirjuta kommentaar. Kommeteerimisel jäta meelde, et see on selle kodulehe külalisteraamat, kuhu on oodatud vaid väärikad sissekanded ja positiivne tagasiside. See koht ei ole tõesti negativismi aga ka kriitika jaoks. Kõik kommentaarid vaadatakse enne üle ja sobivusel lisatakse blogilehele. Lisatakse vaid Ees- ja Perenimega asjalikud kommentaarid, millel on sisu väärtust ja mis sobivad kodulehe suunitlusega. Anonüümseid kommentaare me ei lisa! Sinu E-maili lisamine on kohustuslik (spämmifilter) ning seda ei näidata teistele ega kasutata reklaamiks!