Kategooria 'Misjonitöö' sisu:

Jumala meediaarmee

Lisas: Kristlik Meedia
07.04.2010

Jumala.meediaarmee_b

Jumala meediaarmee: globaalsed muutjad. Kuna ma olen näitleja ja ma sündisin ja kasvasin üles Hollywoodis, puhtad ja korralikud filmid on minu jaoks olnud lõõgastumiseks ja rõõmuks. Välja on tulnud mõned head filmid! Mulle meeldivad filmid nagu: Kristuse kannatused, Kartmatu, The Guardian, The Ultimate Gift, Chariots of Fire, The Lion, Witch and Wardrobe, One Night with the King, Lõpetamata elu ja veel paljud. Mul on tõeline kirg filmitööstuse vastu, kuid paljude filmide sisu on tänapäeval väga kuri, perversne, vägivaldne ja delikaatselt immutatud okultismiga.

Loe tervet postitust »Evangeelium ja igavik

Lisas: Kristlik Meedia
12.02.2009

Evangeelium.ja.igavik_b

Pastor Neemo Raasik kirjutab: Teame, et koguduse funktsioon on kuulutada evangeeliumi. Kõik on sellega nõus. Kuidas me aga defineerime sõnumit, mida me nimetame evangeeliumiks ja mida see peaks sisaldama?  Käies palju ringi evangeelsetes ringkondades on hale-nutune  jälgida, kuidas evangeelne sõnum sageli evolutsioneerub väga veidralt  omapärasteks sõnumiteks ja tegevusteks.

Loe tervet postitust »Jumalast sündinud nägemused

Lisas: Kristlik Meedia
08.10.2008

Jumala.kutsumine_

Jumalik võidab maailma ja Jumalast sündinud nägemused muudavad reaalsust.
Taevased nägemused on köitvad, need täidavad inimeste vajadusi ja annavad juurdekasvu. Jumal annab nägemusi vaid inimestele, kes on alandlikud ning annavad Talle au.

Loe tervet postitust »Ära loobi pärleid sigadele!

Lisas: Kristlik Meedia
26.06.2008

Ara.loobi.parleid.sigadele_

Ära loobi pärleid sigadele! Anonüüme veebievangelism alpidele! Ära loobi seda mis on püha – Jumala tõdesid kommentaariumide mutta ja veebiporri! Ära loobi Jumala saladusi ja kalleid ilmutusi sinna kuhu need ei kuulu!

Loe tervet postitust »Internet.onnistus.needus_

MÕMMI AABITS – õppetund: Arvuti ja internet, foorum? Kas nuhtlus või õnnistus? Kas arvuti, internet jms. on halb. kurjast või koguni saatanast? See on teema mis on aastate jooksul läbi käinud aga kordan veidi üle. Veebikeskkonda võime ka võrrelda tavaelus nagu üks kuulutuste tahvel mõne külapoe kõrval või suurmarketi ukse juures. Me võime tehnoloogia arengut enda jaoks tööle panna ja seda ära kasutada õigel mõõdul ja kujul! Mis on üleüldse interneti suhtlus?

Loe tervet postitust »ANONÜÜMSED NETIEVANGELISTID!

Lisas: Kristlik Meedia
05.10.2006

Anonuumne.netievangelistid_

Meeleparandusele kutsung – kõlla – kõlla söögikell kutsub meelt parandama ja Giideoni tünnist välja ronima ja olemaks JULGE! Kui paljud vennad ja õed on rikutud anonüümse interneti poolt. SLÕhtuleht või  Delfi kristlasi mõjutanud! Nii mõnigi peaks oma pastorile südame pealt ära rääkida ning vabaks saama.  Lihtsalt koputan anonüümsetele kommenteerijatele südamele, et nad tunnetaks piiri, kus jookseb piir. Armas vend või õde Kristuses –  ikka on küll asju, mis on pühad ja mida Jumal ei ole mõelnud kellegi tallata ja trampida!

Loe tervet postitust »12.01.2004

Internet.abiline

Interneti populaarsus kasvab joudsasti. Internet on hea voimalus, kus reklaamida ja tutvustada oma kogudust voi organisatsiooni. Uuringud näitavad, et suur protsent inimesi hoidis just teadmatus voi valeinformatsioon eemal kogudusest ja kristlikust maailmast. Soovime näha muutust oma maal siis peame midagi ette votma inimeste teadmatuse ja väärate ettekujutustega.

Loe tervet postitust »Lõikamata lõikus – internetis

Lisas: Kristlik Meedia
11.01.2004

Avasta.internet

Oleme 20. ja 21. sajandil tunnistajateks suurte tehnoloogiliste lahenduste arengul.
Meile on avanenud uus uks, mille läbi võime paisata Jumala Sõna oma maailma. Me ei tohi maha magada seda suurepärast voimalust. Vajame teadmisi ja oskuseid, et vallutada ja “alistada” – INTERNET. Me ei tohi pealt vaadata, kuidas vaid patused, rüveduse levitajad (porno), jehovistid voi B.Laddeni sugused seda oma eesmärkide saavutamiseks kasutavad.

Loe tervet postitust »