Toeta

Author: Kristlik Meedia
10.01.2004

Aita Jumala Sõna levitada internetis.

1.Ko.9,14 Nõnda on ka Issand seadnud neile, kes evangeeliumi kuulutavad, et nad elaksid evangeeliumist.

Iga uus koduleht, kristliku sõnumiga online traktaat, artikkel, sõnum, jutlus, õpetus, soovitus, leid jms. saab tehtud vaid siis, kui selleks aega võtta. Samuti kui Jumal paneb südamele midagi kirjutada, siis selleks tuleb võtta aega ehk aega muu arvelt ja mis nö. “maksab”. See on teenimistöö nagu iga teine jumalariigi teenimistöö haru vms. mis on seotud nö. ülevalpidamise või sellega tegelemise kuludega. Sa või lüüa kaasa ja panustada, et Jumala Sõna leviks internetis.

Vahel on osad Eesti kristlased on kuidagi vanast ajast harjunud et saab teha või tehtud ka kuidagi niisama või ah keegi teine teeb kuidagi ikka ju teeb.  Aga tasuta lõunaid ei ole olemas, seda mis iganes rindelõigul ja Issanda Viinamäe serval. Keegi on näinud vaeva ja investeerinud oma aja, oskuse ja pühendanud, et sinuni tuua see info ja võimalused. Kui sulle antakse, siis anna vastu, kui sulle on külvatud külva tagasi. Sellised teenimistööd saavad tegutseda vaid tänu partneritele ja toetajatele! Keegi on külvanud palju tunde, selleks et need asjad oleks siin. Oled saanud õnnistatud nende materjalide, õpetuste, juhendite, artiklite, sõnumite jms. läbi, siis kindlasti õnnista vastu – tagasi, toeta seda tööd.

Sa oled kristlane ja soovid jagada oma usku ja tõeks pidamisi. Tore! Aga, kuidas seda tänapäeva ühiskonnas teha. Mooduseid on palju aga sa oled piiratud ajas ja ruumis. Käid tööl, kasvatad lapsi jms. kohustused, mis ei lase sul minna nn. tänavaevangelismi vms. teha ning viimane sobib vaid õigel ajal õiges kohas. Kristlik Meedia pakub sulle võimalust toetada hea sõnumi  levitamist massideni.

Meie eesmärk on oma audio-, video- ja internetiprojektidega jõuda võimalikult paljude inimesteni ja kuulutada neile häid sõnumeid aga ka Jumala tarkust ning kindlasti ka meeleprandus sõnumit. Tänaseks on meie kodulehti külastatud juba üle 1 000 000 korra.  See on seeme, mis on külvatud – nõnda suhtume meie oma töösse. Seda me palume iga projekti kohta, et selle läbi võiks palju inimesi leida TÕE TEE.

Tänaseks on paar partnerit ja püsiannetajat ning me ise oleme investeerinud erinevatesse projektidesse tuhandeid kroone. Vajadused järjest kasvavad, seoses uute projektide arendamisega. Osa töid teevad nn. vabatahtlikud ohvrimeelsusest ja armastusest. Kuid on rida töid ja asju, mille eest peame maksma küllalt suuri summasid. Pakume sulle armas sõber võimalust, millega sa võid toetada rahaliselt, et erinevad projektid jõuaks võimalikult paljudeni! Me kristlastena peaksime kasutame multimeedia võimu ja väge – igatahes maailm teeb seda juba ammu. Me usume ja palume Jumalat, et meie projektide kaudu saaks paljud endale elumõtte ja leida pääste Jeesus Kristuses.

Hetkel ootavad sponsorlust ja finantstoetust järgmised veebiprojektid:

  • JeesusTreff – (hetkel kapitaalremondis) uue kristliku portaali ülesehituse ja käivitusega kaasnevad kulud.
  • Kristlik E-kohvik (endine Eesti Kristlik Kosjakontor) – Kristlastevaheline tutvumiskuulutuste andmebaas. Vajab finantstoetust et edasi liikuda arendustöös.
  • LAHE LASTEKAS – kristlik lastesait, mängud, joonistused, piiblitunnid jms.
  • JUMAL.ee – Kes on Jumal? Milline on Jumal? jms.

Võid lugeda ka meie tähtsamatest teenimistöö osadest ja projektidest siit

Hakka meie palvepartneriks. Iga päev loevad ja vaatavad kümned ja sajad inimesed meie kodulehtedel  kristlikel teemadel.  Palveta et evangeeliumi seeme ei tule tühjalt tagasi ja see kannab vilja. Oleme juba kuulnud mitmeid tunnistusi ja tagasisidet, et need materjalid  puudutasid kedagi ja andsid tõuke Jumalat veel enam otsima. On tunnistusi, et inimesed said tõuke minna kogudusse, leidsid abi oma probleemidele, said vabaks või muudetud läbi Juma Väe!

Hetkel vajame oma edasise arengu jaoks:

Palvepartnereid, kes aitavad meil seista sellel müüril ja hoida oma pasunad puhtad ja tõrvikud säramas, et anda edasi üks hoiatav ja selge hoiatus Piiblist käesolevale ajastule ja inimestele meie ümber, et nad seaks Jumalaga asjad korda, muidu nad ei ole võimelised seisma peagi esile tulevatel päevadel.

Abilisi ja kaastöölisi – meie teenimistöö ootab abilisi ning kaastöölisi, kellel on südames Issandat teenida läbi arvuti, meedia, audio, video, graafika, tõlkimise, HTML ja PHP jms. valdkondes. Liitu meie meeskonnaga: loe lisa.

Täname iga õnnistuse, annetuse ja toetuse eest ning palvetame teie eest kallid toetajad ja partnerid!

REKLAAMI MEID internetis koguduse kodulehel, isiklikul kodulehel või blogilehel (vm. suhtlus kommuunis).

Jumala õnnistust soovides …

Antti Loodus

KristlikMeedia
kristlik teenimistöö

………………………………………………………………………………………………..

Soovid teha annetust läbi Eesti pankade:

Kes soovivad toetada, siis võtku meiega ühendust anname lisainfot.

………………………………………………………………………………………………..

International payment details

Krediitkaardi kasutajad ja välismaal elavad toetajad – kõige lihtsam ja ODAVAM on saata toetus – annetus Rahvusvaheline PayPal makse läbi! Nüüd avatud ka PayPal Eesti informeeriv koduleht! NB! PayPal maksega ei kaasne toetajal – maksjal mingit teenusetasu ja summa võib olla nii 1 EUR, 10 EUR või 100 EUR!

………………………………………………………………………………………………..

Täname igat toetajat ja partnerit!

Me täname sind selle panuse eest! Jumal õnnistagu sind!

Jumal õnnistagu sind ja sinu ettevõtmisi. Usume, et sa oled panustanud heasse töösse ning sa saad ka lõigata. Meie saame sind vaid palves meelde tuletada aga tõeline tasu tuleb Tema käest, nii selles elus aga eelkõige ka igavikus!

„Teie, filiplased, ju teate, et evangeeliumi kuulutamise alguses, kui ma Makedooniast lahkusin, ei olnud ükski kogudus peale teie andmise ja võtmise arvestamisel minuga osaduses …” Fil 4:19

Mis on partnerlus?

Partner on keegi, kes jagab vastutust teise inimese või organisatsiooniga. Partnerlus tähendab alati koostööd. Vastavalt Jumala Sõnale saame ainult üheskoos olla tugevad ja võidukad.

Liitu meiega ja ühine visiooniga, et Jumala Sõna saaks paisatud massidesse ja kõikjale meediavaldkondadesse aga ka internetti!

Milline on meie osa?

– Õnnistades sind ja uskudes, et sa ei jää ilma oma tasust (kes joodab kasvõi klaasitäie veega Tema läkitatuid)
– Teenida Sind Jumala Sõnaga, mida me regulaarselt ka postitame

Milline on Sinu osa?

– Palvetada meie teenistöö pärast, et meie ühine töö võiks kanda rikkalikult vilja.
– Kasutada võimalusel oma aega ja andeid selle teenistuse heaks.
– Toetada teenistust finantsiliselt.