Kategooria 'Jumala kutse' sisu:

Jumala meediaarmee

Lisas: Kristlik Meedia
07.04.2010

Jumala.meediaarmee_b

Jumala meediaarmee: globaalsed muutjad. Kuna ma olen näitleja ja ma sündisin ja kasvasin üles Hollywoodis, puhtad ja korralikud filmid on minu jaoks olnud lõõgastumiseks ja rõõmuks. Välja on tulnud mõned head filmid! Mulle meeldivad filmid nagu: Kristuse kannatused, Kartmatu, The Guardian, The Ultimate Gift, Chariots of Fire, The Lion, Witch and Wardrobe, One Night with the King, Lõpetamata elu ja veel paljud. Mul on tõeline kirg filmitööstuse vastu, kuid paljude filmide sisu on tänapäeval väga kuri, perversne, vägivaldne ja delikaatselt immutatud okultismiga.

Loe tervet postitust »Evangeelium ja igavik

Lisas: Kristlik Meedia
12.02.2009

Evangeelium.ja.igavik_b

Pastor Neemo Raasik kirjutab: Teame, et koguduse funktsioon on kuulutada evangeeliumi. Kõik on sellega nõus. Kuidas me aga defineerime sõnumit, mida me nimetame evangeeliumiks ja mida see peaks sisaldama?  Käies palju ringi evangeelsetes ringkondades on hale-nutune  jälgida, kuidas evangeelne sõnum sageli evolutsioneerub väga veidralt  omapärasteks sõnumiteks ja tegevusteks.

Loe tervet postitust »Jumalast sündinud nägemused

Lisas: Kristlik Meedia
08.10.2008

Jumala.kutsumine_

Jumalik võidab maailma ja Jumalast sündinud nägemused muudavad reaalsust.
Taevased nägemused on köitvad, need täidavad inimeste vajadusi ja annavad juurdekasvu. Jumal annab nägemusi vaid inimestele, kes on alandlikud ning annavad Talle au.

Loe tervet postitust »Ära loobi pärleid sigadele!

Lisas: Kristlik Meedia
26.06.2008

Ara.loobi.parleid.sigadele_

Ära loobi pärleid sigadele! Anonüüme veebievangelism alpidele! Ära loobi seda mis on püha – Jumala tõdesid kommentaariumide mutta ja veebiporri! Ära loobi Jumala saladusi ja kalleid ilmutusi sinna kuhu need ei kuulu!

Loe tervet postitust »