05.09.2006

Vagi_taevas_sat-tv.jpg

Toome teieni tõesti häid ja positiivseid uudiseid. Nimelt kas teadsid, et Eestis on võimalik näha läbi SAT TV kokku 32 kristlikku tv kanali + kristlikke raadioid! Nüüd on tõesti põhjus mõelda, et kas tõesti võiks endale osta SAT TV düüneri ja antenni. Kusjuures ETTEVAATUST Visasat peibutab – aga tegemist on üsna KIRVED HIND kuumaksupõhise asjaga. Samas kui seadmed võivad sul kokku maksma minna u. 1500 EEK Saab ka ilma VisaSat-ita!

Paljud kristlased tegelevad õhtust õhtusse tugitoolispordiga ja veedavad oma aja telerite ees. Pult kätte ja sõrmalihaste trenn alaku. Mingi näksimine ka kõrvale ja obaa diivanile lösutama kuni uni meid lahutab.  Kõik on kena kuni sinnamaani, et TV ei paku kvaliteetasju ning pikapeale ruineerib selle fänni.

Kui keegi ka telekat vaatab, siis oma SAATEKAVA, kuna ilma selleta sa RAISKAD KALLIST AEGA! Ära lihtsalt passi teleka ees kuni sealt midagi tuleb. Ehk mul näkkab, äkki täna tuleb midagi head, ma passin ja ootan. Kurb on see, et selline oksekaevu ääres lebotamine määrib nii kõrvasid, silmi kui ka meeli ning sealt edasi juba ka südant! Ole väga tark mida vaatad ja kuulad!

Tänu Jumalale, kes telekata kuidagi ei saa, siis neile on HEAD UUDISED! Nimelt kristlikud SAT-TV kanalid Eesti taevas! Isegi üks jaam on osaliselt eestikeelsete saadetega! Filmifännidele on ka häid uudiseid, nüüd võid tsekata ja vaadata, mis kristliku sisu või sõnumiga filme liigub ja ka meie maale jõudnud vms. seda saad teha siit video.usk.eeKstvet

Ära mine VIASAT reklaami õnge, kes pakub sulle vaid paari kristlikku kanalit – GodTV-d jt. On võimalik tasuta SAT-TV jaamadelt näha TASUTA ligi 32 kristlikku jaama! Selleks on sul vaja vaid SAT TV antenni ja düünerit.

32 kristlikku SAT-TV kanalit! NB! Mõeldud levitamiseks vaid PDF faili teel, fail ise:

 

Kellel ei avanenud PDF fail, siis siin on ka pildifail! Kristlikud_SAT_TV_kanalid_Eesti_taevas.jpg (155 KB)

Kristlikud SAT TV kanalid Eesti taevas (prindi välja ja anna oma SAT TV tehnikule, kes oskab nende peale keerata, et näha kõiki kanaleid on sul vaja mitme peaga antenni!).

Tabeli tõi teieni Läti vendade abiga Kristlik Meedia – koostas vend Antti Loodus.

Antud tabel on üleval VAID meie kodulehel!

Eesti oma kristlik telekanal taevas!

Alates 25. jaanuarist 2007 saab LIFE TV kanalit vastu võtta satelliiditaldriku ja tuuneri abil. Signaali saavad vastu võtta ligi 60 maad. Kui te soovite, et teie linnas oleks LIFE TV nähtav, siis kirjutage info(ät)lifetv.ee
LIFE TV satelliidilevi toimub satelliidi Eutelsat W2 kaudu.

www.lifetv.ee

Kui midagi jäi välja, siis täiendage ja parandage siin kommetaarides!

Antti Loodus

KristlikMeedia

 
Lisa kommenaatr


Kirjuta kommentaar. Kommeteerimisel jäta meelde, et see on selle kodulehe külalisteraamat, kuhu on oodatud vaid väärikad sissekanded ja positiivne tagasiside. See koht ei ole tõesti negativismi aga ka kriitika jaoks. Kõik kommentaarid vaadatakse enne üle ja sobivusel lisatakse blogilehele. Lisatakse vaid Ees- ja Perenimega asjalikud kommentaarid, millel on sisu väärtust ja mis sobivad kodulehe suunitlusega. Anonüümseid kommentaare me ei lisa! Sinu E-maili lisamine on kohustuslik (spämmifilter) ning seda ei näidata teistele ega kasutata reklaamiks!