Võimalus lüüa kaasa heas töös!

Lisas: Kristlik Meedia
10.01.2009

Anna.oma.panus_

Võimalus lüüa kaasa heas töös – jumalariigitöös, abistada hea sõnumi levitamisel! Aita kristlikke tekste sisse toksida! Aastal 2001 sai alguse kristlik teenimistöö KristlikMeedia. Selle 7 aasta jooksul oleme palunud meeskonda abilisi ja seisnud usus. Ja Jumal on ka andnud abilisi, kes aitasid või aitavad praegugi. Jumal on andnud ja annab veel ka palvepartnereid (kanna seda teenimistöös palves – täname!). Jumal on andnud ja annab partnereid – toetajaid (finantsid).

Samas on mitmed tööd ja projektid veel arengufaasis, kuna väikse meeskonnaga on ka ettevõtmised piiratud. Olen ise seisnud Jumala ees ja küsinud, Isa taevas paljudel on arvutid ja oskus klaviatuuril klõbistada ning on ka internet aga kas nad neid – seda andi ja võimalust ka targasti ja Sinu riigi heaks ja kasuks kasutavad. Vaimus on vahel kurbus – kristlased passivad helesiniseid ekraane ja istuvad maailma katkiste kaevude ääres (misiganes saidid – kodulehed – infokogu), kui see on kõik mida nad oma arvuti – oskuste jms. teevad.

Jumal õnnistas sind, et sa võiks olla õnnistuseks!

Nimelt sul on arvuti – kena! Sa oskad selle taga midagi teha – kena! Sul on seal mingi teksti toksimise – töötluse programm (nagu Microsoft Word või Open Office) – kena! Sul on interneti võimalus – kena! Sul on mõnel õhtul nädalas tunnike aega teha jumalariigi tööd – kena! Sa ei taha lihtsalt oma aega surnuks lüüa oma arvuti taga (kollates netis, lugedes ajalehti jms.) – kena!

Siis aita kaasa – panusta jumalariigi töösse – kristlikku teenimistöösse, et HEA SÕNUM võiks olla ka võrgus – internetis!

On palju tekste, mida tahaks arvutisse saada. Pool neist on skänneeritav kui on skänner saab kiiremini + mingi soft mis aitab teksti parandada jms.). Kuid osa on vanemad trükid – trükised ja neid peab kahjuks käsitsi sisse toksima.

Oleksime huvitatud veel vanematest artiklitest: Elu Sõna leht, Eesti Kristlik Ajaleht, häid kirjutisi vanematest Hüüdja Häälest, Ajakirjast Valgus vanematest numbritest artikleid jms. Suurel osal neist väljaannetest on elektroonilised arhiivid hävinenud.( Mitteoodatud on inimeste tunnistused – eluloo – isiklikud ja nimedega – artiklid jms. mida vanemad väljaannete arhiivid ei olnud ka nõus andma kasutuseks.) Toimetused ise ka ei tea kuhu asjad kadusid!

Võid ka omal käel ja algatusel (mis sind õnnistas või aitas, toksi need arvutisse ehk elektroonsel kujul tekstiks!).

kmeedia(ät)usk.ee sellele aadressile võib saata kristlikke tekstimaterjale. Hea oleks kui all oleks ka autori nimi ja kust see asi pärineb! Samas osade vanemate materjalide juures ei saa seda enam kindlaks teha.

Artikleid – tekstimaterjale ootavad mitmed erinevad kristlikud kodulehed: vaata nimistut www.usk.ee  Seni on meie kümmekond kristlikku lehte olnud väga hajutatud, üks siin ja seal, lähitulevikus muutub mitu asja ja paljud asjad koonduvad ka suuremale keskkonnale – suurele kodulehele või portaalile.

See läkitus ei ole kirjutatud lihas või hingelise abipalvena vaid see on läkitus Isalt. Ma tean vaimus – südames, et see kes peab see loeb seda! Ja tean ka seda, et on neid kellede koht – kutse on meie meeskonnas abistada oma andidega (tõlgid, teksti korrigeerijad – õigekiri jms., webmasterid, PHP koodi tundjad, adminid – abilised hallata saite . portaale).  Oma koht – nimelt lisaks kohaliku koguduse tööle võib anda alati oma panust kristlike teenimistöösse, kui see on südames – kõik ei keerle vaid kohaliku koguduse ümber nagu vahel mõned pastorid kuulutavad!).

Jumal õnnistagu armas sõber! Ärgu su vasak käsi teadku mida parem teeb, igaüks andku nõnda nagu südames on otsustanud. Kui Jumal on pannud su südamesse või miskit kerkis su südames esile ära hakka mõistuselt luba – heakskiitu küsima st. lõplikku sõna – JÄRGI SÜDANT! Ma tajun vaimus mitmeid on kutsutud vähesed valitud – vaid üks osa vastab kutsele – öeldes OK Isand siin ma olen kasuta mind – ma tahan Sinu jaoks – Evangeeliumi Sõna jaoks midagi teha oma andidega – vaba ajaga – näed isegi arvutiga jms.

KristlikMeedia teenimistöö on 7 aasta jooksul kasvanud. Teenimistöö harud ja valdkond ei puuduta enam ammu vaid internetimeediat. Oleme tänaseks trükkinud rida traktaate ja kristliku sõnumiga flaiereid ja muud meeneid. Oleme aluse pannud üsna mahuka kristliku videoteenistusele ( video.usk.ee). On veel mitmeid lisaharusid. Lähiajal on tulemas meie teenimistöö õppepäev – seminar, kus me tahame rääkida oma visioonist ja eesmärkidest, kuhu jõutud ja mis veel ees. Kellel huvi võib meiega ühendust võtta!

1.Te.2,4 vaid nõnda nagu Jumal on meid arvanud kõlbavaks usaldada evangeelium meie kätte, nõnda me ka räägime, ei mitte, nagu tahaksime olla inimestele, vaid Jumalale meelepärast, kes katsub läbi meie südamed.

Oleme ka kristlik teenimistöö allharu mis sai alguse juba 1995 ja on tänaseni olnud väga stabiilne õpetuslikult ning oma viljadega. Ma usun, et see võib olla hea teenimiskoht – paik ka sinu jaoks. Me räägime ajast, panusest ja ressurssidest LISAKS sinu kohaliku koguduse tööle. Me ei võta kelleltki vastu KÜMNIST – see kuulub sinu kohalikku kogudusse!

Meil on visioon ja siht ning oleme selle poole teel ning koos Jeesusega me suudame lüüa laineid ka virtuaalmaailmas – on neid kellele tuleb viia evangeelium TUNNISTUSEKS ja on neid, kelledele tuleb viia päästeks!

Üheskoos suudame seda visiooni täide viia. Tänaseks oleme näinud saanud palju tagasisidet, kus inimesed said tõuke KristlikMeedia kodulehtedelt, kes leidis ka tee kogudusse, kes sai õnnistatud või vabaks!

Ap.12,24 Aga Jumala sõna kasvas ja levis.

Õnnistusi soovides
 
Antti Loodus
 
Kristlik teenistuse – Kristlik Meedia
rajaja ja projekti juht
 
Kristlik Meedia
Lisa kommenaatr


Kirjuta kommentaar. Kommeteerimisel jäta meelde, et see on selle kodulehe külalisteraamat, kuhu on oodatud vaid väärikad sissekanded ja positiivne tagasiside. See koht ei ole tõesti negativismi aga ka kriitika jaoks. Kõik kommentaarid vaadatakse enne üle ja sobivusel lisatakse blogilehele. Lisatakse vaid Ees- ja Perenimega asjalikud kommentaarid, millel on sisu väärtust ja mis sobivad kodulehe suunitlusega. Anonüümseid kommentaare me ei lisa! Sinu E-maili lisamine on kohustuslik (spämmifilter) ning seda ei näidata teistele ega kasutata reklaamiks!